Затримки у виготовленні біометричних закордонних паспортів через високий попит

У зв’язку із ситуацією, яка склалася довкола оформлення та друку паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, хочемо повідомити наступне.

Станом на 5 липня 2017 року в Україні оформлено понад 4 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, з них маже 1,7 млн оформлено у 2017 році.

Через поєднання двох факторів — сезонне зростання попиту та ажіотаж, пов’язаний із запровадженням безвізового режиму України з ЄС, починаючи з травня попит на закордонні паспорти різко зростав. Вже сьогодні підрозділами міграційної служби, центрами надання адміністративних послуг оформлюється понад 22 тисячі замовлень на добу, що приблизно удвічі більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Зі свого боку, Державне підприємство «Поліграфкомбінат «Україна» у ці дні максимально збільшило свої виробничі потужності — на 35 %, що дозволило у червні 2017 року на замовлення Державної міграційної служби виготовити та персоналізувати 300 тис. документів. Це втричі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Розуміючи державну важливість виготовлення біометричних документів, Поліграфкомбінат «Україна» завжди робив все можливе, щоб оптимізувати виробничий процес та вчасно виконати замовлення.

Тому сьогодні ПК «Україна» разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі докладає максимальних зусиль щодо придбання додаткового обладнання по випуску паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, що дозволить значно збільшити потужності підприємства та максимально задовольнити потреби громадян України.

Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть спричиняти тимчасові затримки у видачі паспортів. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна за допомогою електронного сервіса на офіційному веб-сайті ДМС України, дані сервіса оновлюються тричі на день.

За прогнозами попит на закордонні паспорти має знизитися вже у другій половині липня – на початку серпня (як це відбувається щороку наприкінці туристичного літнього сезону).

Інформація отримана з порталу www.dmsu.gov.ua.

Оставьте вашу мысль

Контактная информация:

Адрес:
г. Николаев, ул. Адмиральская 18/1
вход со двора.

Телефоны:
тел. 073 777-92-21
тел. 066 777-92-21
тел. 096 777-92-21

График работы:
пн .- пт.: 10:00 — 19:00
суббота: 10:00 — 15:00
воскресенье: выходной.

E-Mail:
workandtripua@gmail.com

О нас

Мы оказываем информационно-консультационные услуги по трудоустройству за рубежом, по оформлению загранпаспорта, оформлении виз гражданам Украины, подбор туров в любой уголок нашей планеты, страхование, административное и юридическое сопровождение. А также: языковые курсы, пассажирские перевозки по Европе, поиск, покупка, регистрация автомобиля в США и Европе